Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN – recenzja

Niepełnosprawność to wielki dyskomfort, jednak można postarać się go zmniejszyć dzięki nowoczesnym sprzętom – które produkuje na przykład firma VERMEIREN. Jest to firma znana przede wszystkim z produkcji doskonałych jakościowo wózków inwalidzkich, ale nie tylko. Pomaga osobom niepełnosprawnym i chorym również w powrocie do zdrowia, a także ich opiekunom w wygodnej opiece. Wyprodukowała między innymi łóżko rehabilitacyjne, dostępne w kilku wersjach, które pozwala udźwignąć około 170 kilogramów, jest wygodnie regulowane oraz posiada liczne inne zalety. Co warto wiedzieć na jego temat?Niepełnosprawność to wielki dyskomfort, jednak można postarać się go zmniejszyć dzięki nowoczesnym sprzętom – które produkuje na przykład firma VERMEIREN. Jest to firma znana przede wszystkim z produkcji doskonałych jakościowo wózków inwalidzkich, ale nie tylko. Pomaga osobom niepełnosprawnym i chorym również w powrocie do zdrowia, a także ich opiekunom w wygodnej opiece. Wyprodukowała między innymi łóżko rehabilitacyjne, dostępne w kilku wersjach, które pozwala udźwignąć około 170 kilogramów, jest wygodnie regulowane oraz posiada liczne inne zalety. Co warto wiedzieć na jego temat?

Łóżko rehabilitacyjne – opis produktu

Łóżko rehabilitacyjne ma dwa główne zadania – po pierwsze pomóc chorym w powrocie do zdrowia, a po drugie pomóc w opiece nad nimi opiekunom. Nadaje się zarówno do szpitala, jak i do sanatoriów, albo do domów – są bowiem osoby, które przez dłuższy czas rehabilitacji i leczenia przebywają we własnym domu. Łóżko rehabilitacyjne jest przedmiotem, który można dowolnie przesuwać z miejsca na miejsce, dzięki wyposażeniu w kółka. Potrafi utrzymać nawet bardzo duży ciężar, jest wytrzymałe i jeśli otrzyma przeciwodleżynowy materac, chorego nie trzeba będzie nawet przekładać z boku na bok. Zapewnia to wygodę leczenia.

Łóżko rehabilitacyjne – zalety i wady

Łóżko rehabilitacyjne posiada liczne zalety – tak naprawdę jedyną jego wadą jest brak materaca, który należy dokupić osobno. Oprócz tego posiada mnóstwo pozytywnych stron – dwustopniowe regulowanie wysokości leża, regulację kąta nachylenia oparcia, regulację podnóżka, a także wysięgnik i barierki w standardowym zestawie.

Skomentuj

Your email address will not be published.


*