Warto zainwestować w stoły rehabilitacyjne

Jeżeli chcemy świadczyć pacjentom swoje usługi odnośnie rehabilitacji, jeżeli chcemy aby przychodzili oni do nas, gdy będą mieli problemy z poruszaniem się, to z pewnością powinniśmy zadbać o odpowiednie wyposażenie gabinetu, ale także powinniśmy posiadać odpowiednią wiedzę. Wówczas nie tylko będziemy mogli leczyć na miejscu, ale także będziemy mogli powiedzieć naszym pacjentom, jak mogą lepiej dbać o swoje zdrowie w domowych warunkach.

Stoły rehabilitacyjne to podstawa

Otwierając gabinet rehabilitacyjny, powinniśmy zadbać o to, abyśmy mieli odpowiednie miejsce, w którym będziemy mogli się zajmować tymi pacjentami. Najważniejsze będzie to, aby znalazły się tam stoły rehabilitacyjne na których pacjent będzie mógł się swobodnie położyć i na których będzie mógł wykonywać wszystkie ćwiczenia, ale i my będziemy mogli go swobodnie masować. Takie stoły mogą mieć regulowaną wysokość i kąt nachylenia zagłówka, więc warto im się dokładnie przyjrzeć. Do tego, powinniśmy pacjentom polecać poduszki ortopedyczne, tak aby mogli dbać o swój kręgosłup, a zwłaszcza o jego odcinek szyjny, także wtedy, kiedy będą spali. Dzięki takim poduszkom, szyja będzie miała stabilne podparcie, a kręgosłup nie będzie się męczył podczas snu.

Koniecznie zobaczmy co możemy tutaj wybierać tak abyśmy mieli pewność, że to co zaproponujemy naszym pacjentom, faktycznie będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem, które pomoże się pożegnać z bólem kręgosłupa i uchroni przed większymi kłopotami w przyszłości.

2 Komentarze

  1. Korzystam z takiej poduszki, jest wspaniała

  2. Potrzebuję właśnie taki stół do swojego gabinetu

Skomentuj

Your email address will not be published.


*